Top
Čo všetko dokážu polarizačné okuliare?

Čo všetko dokážu polarizačné okuliare?

Polarizačné okuliarové šošovky Xperio odstraňujú odlesky a zaisťujú maximálne zrakové pohodlie. Uvidíte čistejšie a jasnejšie. Sklá sú vhodné pre vodičov i rybárov – uvidíte ryby pod hladinou chystajúce sa na vašu návnadu.

Polarizačné okuliare Xperio chránia vaše oči pred ostrým slnečným svetlom, odstraňujú rušivé a nebezpečné odlesky, zlepšujú kontrastné videnie o 75 % a ponúkajú vynikajúcu odolnosť voči poškriabaniu. Vďaka prirodzenému podaniu farieb uvidíte svet vo všetkých svojich krásnych odtieňoch.

Pri rýchlej jazde získate aj kratší reakčný čas. Podľa výskumu môže vodič s polarizačnými okuliarovými šošovkami Xperio pri rýchlosti 80 km/hod. zastaviť o 7 metrov skôr. Môže sa tak vyhnúť nehode.

Vyberte si farebný odtieň presne podľa svojho priania

Polarizačné slnečné okuliarové šošovky Xperio sa dajú kúpiť v celoplošnom a gradál vyhotovení v odtieňoch hnedej, sivej, sivozelenej, modropurpurovej, fialovej a nebesky modrej. V ponuke sú ako jednoohniskové a bifokálne sklá, ale aj progresívne okuliarové šošovky Varilux.

Pre kompletnú ochranu zraku odporúčame okuliarové šošovky Xperio s vrstvou Crizal Sun, ktorá výborne chráni pred všetkými nepriateľmi videnia – odleskami, odtlačkami, škrabancami, kvapkami vody, prachom a s indexom E-SPF 50+* tiež pred UV žiarením.

Chcete sa o ponuke okuliarových skiel dozvedieť viac? Sledujte ďalej náš blog či Facebook, alebo sa spýtajte v najbližšej optike! Ich zoznam nájdete na www.najdioptiku.sk.

* E-SPF vyvinula spoločnosť Essilor a bola schválená 3. nezávislou stranou, E-SPF 25 pre všetky okuliarové šošovky Crizal UV a Optifog na každodenné nosenie, okrem Essilor Orma® E-SPF = 10; E-SPF 50+ pre všetky okuliarové šošovky Crizal Sun UV, okrem Essilor Orma® E-SPF 25. Samotný výkon okuliarových šošoviek: E-SPF vylučuje priame vystavenie oka, ktoré závisí od externých faktorov (nositeľova morfológia, tvar okuliarovej obruby, stav opotrebenia…). www.essilor.com

 

Nie je možné pridávať komentáre.