Top
Materiál Crizal vám dopraje čisté a jasné videnie v každej situácii

Materiál Crizal vám dopraje čisté a jasné videnie v každej situácii

Prach, kvapky vody, odlesky, odtlačky, škrabance ani UV žiarenie vás nezastaví s okuliarovými sklami z materiálu Crizal. Získate tak perfektné videnie, či už sedíte doma pri televízii, alebo vyrážate za dobrodružstvom.

Tiež si musíte stále čistiť okuliare, aby ste cez ne videli? V daždi máte na sklách kvapky, stále prach a nejakým záhadným spôsobom sa na nich objavujú odtlačky, aj keď byste prisahali, že saokuliarových šošoviek nedotýkate? Nosiť také okuliare je nepríjemné, vyžadujú stálu starostlivosť a vždy sa na nich objaví nejaký ten fľak.

Riešenie ponúka inovatívny materiál Crizal, ktorý nás chráni pred všetkými nepriateľmi jasného videnia. Okuliarové sklá Crizal vám poskytnú kompletnú ochranu na číre videnie, či už pracujete, športujete, alebo odpočívate v pohodlí domova.

Vyberte si tie pravé sklá práve pre vás:

Crizal Prevencia

Pre dnešný svet plný digitálnych technológií vyvinula spoločnosť Essilor šošovku Crizal Prevencia, ktorá filtruje škodlivé modrofialové svetlo vyžarované digitálnymi zariadeniami. Počítač, televíziu i inteligentný telefón tak môžete ďalej používať, a to bez obáv. Vaše oči budú odpočívať, aj keď sa budete pozerať na obrazovku.

Okuliarové sklá Crizal s Transitions

Okuliarové šošovky Crizal s Transitions sa okamžite adaptujú v akomkoľvek prostredí. Vo vnútri a v noci sú číre, vonku na slniečku tmavé. Využívajú exkluzívnu patentovanú technológiu predstavujúcu viac ako 20 rokov výskumu a inovácie. Už si nemusíte meniť okuliare, keď ste vo vnútri v miestnosti, na slnečnej ulici alebo pod mrakom.

Junior Airwear s Crizal KIDS UV

Oči vašich detí sú ešte citlivejšie než nás dospelých. Kúpte im kvalitné okuliarové sklá, ktoré sa len tak nepoškriabu, ani nezašpinia. Vďaka materiálu Airwear sú navyše prakticky nerozbitné! Deti sa tak môžu bez starostí hrať.

Viac informácií nájdete na www.crizal.sk alebo na www.crizaljunior.cz/sk.

Chcete sa o dioptrických okuliaroch dozvedieť viac? Sledujte ďalej náš blog či Facebook, alebo sa spýtajte v najbližšej optike! Ich zoznam nájdete na www.najdioptiku.sk.

 

Nie je možné pridávať komentáre.