Top
Multifokálne sklá Varilux sú tu pre vás už 60 rokov

Multifokálne sklá Varilux sú tu pre vás už 60 rokov

V tomto roku oslavujú progresívne okuliarové šošovky Varilux už 60ročné výročie. Práve v roku 1959 ich vyvinula spoločnosť Essilor a dala tak nádej na kvalitné videnie všetkým ľuďom nad 40 rokov, ktorí už potrebovali okuliare na blízko i do diaľky.

Essilor sa ako popredný výrobca okuliarových šošoviek intenzívne venuje výskumu v odbore očnej optiky a uvádzaniu nových technológií do praktického života. Jeho tím nadaných špecialistov uviedol ako prvý na trh napríklad multifokálne okuliarové sklá, a to už pred 60 rokmi. Nazývajú sa Varilux a firma Essilor ich od tej doby stále zdokonaľuje. Zavádza novinky a nastavuje nové štandardy v kvalite starostlivosti o zrak presbyopických pacientov.

Užite si ostré a jasné videnie na všetky vzdialenosti

Napriek tomu, že majú multifokálne sklá dlhú tradíciu, predstavujú plne moderné a inovatívne riešenie pre tých, ktorí striedajú okuliare na blízko a do diaľky alebo nosia bifokálne sklá, teda nevzhľadné okuliare rozdelené viditeľnou čiarou, ktoré umožňujú dobre vidieť na blízko a do diaľky, ale nie na strednú vzdialenosť. Multifokálne okuliarové sklá Varilux vám ponúknu perfektné videnie bez obmedzení!

Náročné testovanie pre tú najvyššiu kvalitu

Každý dizajn okuliarových šošoviek Varilux prechádza mnohými prísnymi používateľskými skúškami a klinickými testami, ktoré majú zaistiť ich optimálnu kvalitu pre prirodzené videnie.

Spoločnosť Essilor na výskum a vývoj vynaložila už 200 miliónov EUR a každým rokom uvádza na trh viac než 250 nových výrobkov, ktoré sa stále vyvíjajú, sú testované a hodnotené náročnými používateľmi. Môžete sa tak spoľahnúť, že okuliarové šošovky so značkou Schválené nositeľmi zaručujú tú najvyššiu kvalitu.

Chcete sa o okuliarových sklách dozvedieť viac? Sledujte ďalej náš blog či Facebook alebo sa spýtajte v najbližšej optike! Ich zoznam nájdete na www.najdioptiku.sk.

 

Nie je možné pridávať komentáre.