Top
S okuliarovými sklami OPTIFOG už nikdy nebudete mať zahmlené okuliare

S okuliarovými sklami OPTIFOG už nikdy nebudete mať zahmlené okuliare

Trápia vás v sychravom počasí zahmlené okuliare? Nevidíte nad parou z hrnca, čo vlastne varíte? Zahmlievanie okuliarov hravo vyriešite so sklami OPTIFOG.

Vychutnajte si na zimných trhoch šálku horúceho nápoja a prezerajte si u toho tovar vystavený na stánkoch. Už nemusíte čakať, až sa vám odhmlia okuliare. Predstavujeme vám inovatívne okuliarové šošovky OPTIFOG, s ktorých účinkami proti zahmleniu je spokojných 98 % nositeľov.

Užite si deň bez zahmlených skiel

Sklá OPTIFOG sú vysoko odolné proti poškriabaniu, UV žiareniu i proti prachu. Navyše minimalizujú odlesky a ľahko sa čistia pomocou OPTIFOG Smart utierky, ktorá má proti zahmlievaniu revolučné účinky. V kombinácii s okuliarovými sklami OPTIFOG tak získate absolútny komfort videnia, nech už sa chystáte behať či lyžovať, alebo len idete zo zimy do vyhriateho auta alebo do obchodu.

Viac informácií nájdete na www.optifog.cz.

Potrebujete bifokálne sklá? Kúpte si radšej multifokálne okuliare!

Až do konca decembra môžete využiť akciu 1+1 na multifokálne sklá Varilux – dva páry za cenu jedného. Multifokálne okuliarové sklá sú modernou alternatívou pre tých, ktorí doteraz nosili bifokálne sklá alebo striedali okuliare na blízko a do diaľky. S multifokálnymi okuliarovými sklami Varilux krásne uvidíte na všetky vzdialenosti!

Chcete sa o okuliarových šošovkách dozvedieť viac? Sledujte ďalej blog či Facebook, alebo sa spýtajte v najbližšej optike! Zoznam odporúčaných optík nájdete na www.najdioptiku.cz vrátane možnosti filtrovať optiky vybavené simulátorom virtuálnej reality Nautilus.

 

Nie je možné pridávať komentáre.