Top
Privítajte krásne počasie so sklami Crizal s Transitions

Privítajte krásne počasie so sklami Crizal s Transitions

Užite si každý deň naplno a vychutnajte si všetky jeho krásy. V každom počasí aj situácii výborne uvidíte s inovatívnymi sklami Crizal s Transitions. Hravo sa prispôsobia všetkým svetelným podmienkam a navyše si ich môžete vybrať v niekoľkých úžasných odtieňoch, môžu byť aj ako zrkadlovky!

Okuliarové šošovky Crizal s Transitions vám zaručujú tú najlepšiu ochranu pred odleskami, otlačkami, poškriabaním, prachom, kvapkami vody, UV žiarením a pred modrofialovým svetlom, ktoré vyžarujú obrazovky dnešného moderného sveta.

Okuliarové šošovky Crizal s Transitions využívajú revolučnú technológiu Eye Protect SystemTM, ktorá posúva možnosti ochrany zraku na novú úroveň. Crizal s Transitions tak blokujú v čírom stave až 20 % škodlivého modrofialového svetla a v zatmavenom dokonca 85 %. Ďalej blokujú 100 % UVA a UVB žiarenie a chránia váš zrak aj pred odrazenými lúčmi od zadnej plochy okuliarovej šošovky. Vaše oči tak budú v tej najlepšej starostlivosti a nič vás nezastaví.

Ktoré sklá zvolíte práve vy?

Variantom na časté prechádzanie z miestnosti von na slniečko je Transitions Signature. Vybrať si môžete zatmavenie vo farbách hnedá, sivá, grafitovo zelená, jantár, zafír, ametyst alebo smaragd. V interiéri a v noci sú úplne číre a môžete sa spoľahnúť na rýchle odfarbenie skiel.

Pre vodičov sú ideálne sklá Transitions XTRActive, ktoré sa aktivujú aj za čelným sklom automobilu. Vonku sú mimoriadne zatmavené. Na výber sú farebné varianty hnedá, sivá a grafitovo zelená.

Novinkou na trhu sú sklá Transitions XTRActive Flash to Mirror. Tie obohatili technológiu Transitions o trendy zrkadlové odtiene. V čírom stave má šošovka mierne zrkadlový nádych. Na slnku sa sklá zafarbujú a plne vynikne zrkadlový efekt. Na výber sú v 6 zrkadlových odtieňoch: oranžová, medená, bronzová, zelená, modrá, fialová.

Perfektná voľba pre každého

Sklá Crizal s Transitions sú vhodné do všetkých typov obrúb a pre nositeľov každého veku. Parádu s nimi urobia deti i prarodičia. V interiéri sú sklá číre a vonku, kde na vás pôsobia slnečné lúče, sa sklá zatmavia do jedného z 13 moderných odtieňov. Zvoľte si z ponúkaných farieb takú, ktorá zvýrazní váš štýl! Prehľad všetkých odtieňov nájdete na www.mojetransitions.cz.

Samozafarbujúce okuliarové sklá Crizal s Transitions môžete mať vo všetkých dizajnoch, materiáloch a dioptriách. Môžu tak byť ako jednoohniskové či bifokálne sklá, ale i progresívne – multifokálne sklá Varilux.

Chcete sa o okuliarových šošovkách dozvedieť viac? Sledujte ďalej náš blog či Facebook, alebo sa spýtajte v najbližšej optike! Zoznam odporúčaných optík nájdete na www.najdioptiku.sk.

 

Nie je možné pridávať komentáre.