Top
Prvou multifokálnou šošovkou bol práve Varilux. A vo vývoji pokračujeme i naďalej

Prvou multifokálnou šošovkou bol práve Varilux. A vo vývoji pokračujeme i naďalej

Spoločnosť Essilor už viac ako 160 rokov po celom svete usilovne pracuje na tom, aby ľudia lepšie videli. Bez rozdielu veku i ekonomického zaistenia. Prostredníctvom nadácie Essilor Vision Foundation poskytuje primárnu očnú starostlivosť v chudobných oblastiach a investuje tiež nemalé sumy do vývoja okuliarových šošoviek.

Essilor sa ako popredný výrobca okuliarových šošoviek intenzívne venuje výskumu v odbore očnej optiky a zavádzaniu nových technológií do praktického života. Jeho prvotriedny tím zložený z nadaných odborníkov si stále zvyšuje latku. Ako prvý uviedol na trh napríklad multifokálne okuliarové šošovky, a to už v roku 1959. Výrobca očných šošoviek ale nezaspal na vavrínoch, multifokálne šošovky Varilux stále zdokonaľuje.

Každý dizajn okuliarových šošoviek Varilux prechádza mnohými prísnymi používateľskými skúškami a klinickými testami, ktoré majú zaistiť ich optimálnu kvalitu pre prirodzené videnie.

Zárukou kvality je značka „Schválené nositeľmi“

Inovácia je jedným z pilierov súčasnej stratégie spoločnosti Essilor. Na výskum a vývoj vynaložila už 200 miliónov EUR a každý rok uvádza na trh viac ako 250 nových výrobkov, ktoré sa stále vyvíjajú, sú testované a hodnotené náročnými používateľmi, ktorí chcú pre svoje oči to najlepšie. Značka „Schválené nositeľmi“ je tak zárukou, že okuliarová šošovka spĺňa tie najvyššie nároky na kvalitu.

Návrh okuliarovej šošovky v spoločnosti Essilor vždy začína podrobným štúdiom používateľov a pochopením ich konkrétnych potrieb. Vždy, keď uvidíte značku „Schválené nositeľmi“, môžete sa spoľahnúť, že okuliarová šošovka spĺňa tie najvyššie nároky na kvalitu. Je zárukou toho, že pri používateľských testoch, ktoré vykonávali nezávislé tretie strany, boli prísne dodržiavané presne stanovené postupy.

Na multifokálne okuliarové sklá Varilux je opäť akcia 1+1!

Pripomíname, že môžete opäť využiť akciu 1+1 na multifokálne sklá Varilux. Dva páry multifokálnych okuliarových šošoviek Varilux za cenu jedného. Vyskúšajte napríklad slnečné dioptrické okuliare Varilux.

Multifokálne okuliare sú modernou alternatívou pre tých, ktorí doteraz nosili bifokálne sklá alebo striedali okuliare na blízko a do diaľky. S multifokálnymi okuliarovými sklami Varilux krásne uvidíte na všetky vzdialenosti!

Chcete sa o okuliarových šošovkách dozvedieť viac? Sledujte ďalej náš blog či Facebook, alebo sa spýtajte v najbližšej optike! Zoznam odporúčaných optík nájdete na www.najdioptiku.sk.

 

Nie je možné pridávať komentáre.