Top
Spoločnosť Essilor bola menovaná jednou z najinovatívnejších firiem sveta

Spoločnosť Essilor bola menovaná jednou z najinovatívnejších firiem sveta

Uznávaný magazín Forbes označil spoločnosť Essilor za jednu z najinovatívnejších firiem roku 2017. Na tomto prestížnom zozname si výrobca okuliarových šošoviek zaistil čestné miesto už v roku 2010 a od tej doby ho v rebríčku nájdete každoročne.

Magazín Forbes každý rok vyhlasuje zoznam 100 verejne obchodovaných spoločností, v ktorých investori vidia najväčší inovačný potenciál tak teraz, ako aj do budúcna.

Práve inovácie sú pre spoločnosť Essilor hybnou silou. „Prístup spoločnosti Essilor k inováciám je zameraný na zákazníkov, na plnenie ich súčasných i budúcich potrieb vďaka našim odborným skúsenostiam,“ hovorí Laurent Vacherot, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti Essilor International. „Inovácie boli vždy základným kameňom našej stratégie. Máme jeden cieľ: celosvetovo zlepšovať kvalitu videnia.“

Spoločnosť Essilor poskytuje kvalitné videnie ľuďom na celom svete

Súčasťou poslania spoločnosti Essilor skvalitňovať život zlepšovaním zraku sú snahy jej vývoja a výskumu zameraného na šesť základných oblastí: ďalekozrakosť u seniorov, krátkozrakosť u dospelých mladšieho veku, pocit zdravia a zdravý zrak, ochrana pred slnkom, polarizované a fotochromatické sklá a vývoj inovačných služieb pre online predaj a inkluzívne obchodné modely na zlepšenie prístupu k starostlivosti o zrak pre osoby, ktorým sa jej nedostáva.

Výrobca neustále investuje do vývoja na lepšie videnie

Spoločnosť Essilor nedávno predstavila svoje ďalšie inovácie. Určite medzi ne patrí rad Varilux X. Tieto multifokálne sklá boli navrhnuté tak, aby spĺňali stále sa meniace očakávania generácie X, teda spotrebiteľov narodených medzi rokmi 1965 a 1980, ktorí sú vysoko aktívny, digitálne prepojení a nechcú sa obmedzovať svojím zrakom.

Najnovšia technologická inovácia Eyezen™ od spoločnosti Essilor ponúka svojím používateľom komfort a ochranu v dnešnom prepojenom svete. Je kombináciou prevratných technológií od Essilor. Technológia Eyezen Focus znižuje zrakovú únavu a Eye Protect System filtruje škodlivé modrofialové svetlo vyžarované obrazovkami.

Viac informácií nájdete na www.essilor.sk.

 

Nie je možné pridávať komentáre.