Top
Túžite po väčšom bezpečí za volantom? Máme pre vás okuliarové šošovky EyeDrive

Túžite po väčšom bezpečí za volantom? Máme pre vás okuliarové šošovky EyeDrive

Pravidelne kontrolujete svoje vozidlo, včas prezúvate pneumatiky a dodržujete všetky pravidlá bezpečnej jazdy? Čo ešte viac urobiť pre to, aby ste v poriadku doviezli nielen seba, ale aj celú svoju rodinu? Spoločnosť Essilor vyvinula špeciálne okuliarové sklá pre vodičov. Predstavujeme vám EyeDrive.

Základ bezpečnej jazdy je dobre vidieť, a to v každej situácii. Okuliarové šošovky EyeDrive vám zaistia ostrý obraz 24 hodín denne. Významne znižujú oslnenie cez deň i v noci a vďaka širokému zornému poľu sa môžete spoľahnúť na perfektnú viditeľnosť vo všetkých smeroch.

Okuliarové sklá EyeDrive dosiahli novú úroveň pomocou technológie Reflect Control, ktorá je inováciou porovnateľnou s vývojom elektrických vozidiel v automobilovom priemysle. Či už potrebujete dioptrické okuliare, alebo si len prajete dokonalejšiu viditeľnosť bez rušivých odleskov, jednoohniskové a multifokálne okuliarové šošovky EyeDrive splnia aj tie vaše najvyššie nároky.

To najlepšie riešenie pre vodičov

Chcete ešte viac komfortu? Vyskúšajte fotochromatické okuliarové šošovky EyeDrive s Transitions XTRActive, ktoré sú v noci alebo v miestnosti číre a na slnku zatmavené. Aktivujú sa aj za čelným sklom automobilu. Dosiahnete tak 50 % zafarbenie aj vo vozidle a uvidíte výborne tiež v slnečných dňoch alebo naopak na zle osvetlených cestách. Technológia sa perfektne prispôsobí svetelným podmienkam a vaše oči budú menej unavené.

Viac informácií nájdete na www.eyedrive.cz.

Potrebujete bifokálne sklá? Zakúpte si nielen za volant multifokálne okuliare!

Až do konca decembra môžete využiť akciu 1+1 na multifokálne sklá Varilux – dva páry za cenu jedného. Novo môžete túto ponuku kombinovať tiež s multifokálnymi šošovkami EyeDrive.

Multifokálne okuliarové sklá sú modernou alternatívou pre tých, ktorí doteraz nosili bifokálne sklá alebo striedali okuliare na blízko a do diaľky. S multifokálnymi okuliarovými sklami Varilux a EyeDrive krásne uvidíte na všetky vzdialenosti!

Chcete sa o okuliarových šošovkách dozvedieť viac? Sledujte ďalej blog či Facebook, alebo sa spýtajte v najbližšej optike! Zoznam odporúčaných optík nájdete na www.najdioptiku.cz vrátane možnosti filtrovať optiky vybavené simulátorom virtuálnej reality Nautilus.

 

Nie je možné pridávať komentáre.