Top
S Varilux X seriesTM vám už žiadny detail neunikne

S Varilux X seriesTM vám už žiadny detail neunikne

Máte už viac ako štyridsať rokov a potrebujete multifokálne okuliare? Kúpte si najmodernejšie progresívne okuliarové šošovky Varilux, s ktorými získate kvalitnejší prechod videnia v oblasti na dĺžku paže. Predstavujeme vám Varilux X seriesTM.

Doprajte svojim očiam to najlepšie!

Varilux X seriesTM využíva tri revolučné technológie. Synchroneyes® vám prinesie perfektné videnie aj do strán vďaka výrobe na mieru s ohľadom na fyziologické rozdiely medzi každým okom, Nanoptix® zaistí rovnováhu v pohybe, a XtendTM poskytne tú najlepšiu zhodu s vizuálnymi potrebami používateľov v oblasti na dĺžku paže, ktoré doteraz žiadne iné multifokálne okuliarové šošovky neboli schopné dosiahnuť.

Testované a schválené skutočnými nositeľmi

Progresívne okuliarové šošovky Varilux X seriesTM sú testované a schválené používateľmi z celého sveta, ktorí potvrdili benefity ako jednoduchý prístup k videniu na blízko a rýchlu a jednoduchú adaptáciu.

Všetky okuliarové šošovky Varilux X series sú chránené zárukou Varilux a zahŕňajú certifikát o pravosti. Spokojní budete min. na 95 % pri všetkých aktivitách v oblasti na dĺžku paže, ako potvrdzujú výskumy a testovania.

Akcia na multifokálne sklá Varilux

Až do konca decembra môžete využiť akciu 1+1 na multifokálne sklá Varilux – dva páry za cenu jedného. Multifokálne okuliarové sklá sú modernou alternatívou pre tých, ktorí doteraz nosili bifokálne sklá alebo striedali okuliare na blízko a do diaľky. S multifokálnymi okuliarovými sklami Varilux krásne uvidíte na všetky vzdialenosti!

Viac bezpečia pre vodičov

Nepotrebujete multifokálne sklá, ale túžite po perfektnom videní za volantom? Potom sú práve pre vás ideálne okuliarové šošovky EyeDrive, ktoré môžu byť aj vo verzii bez dioptrií.

Okuliarové sklá EyeDrive vám zaistia ostrý obraz 24 hodín denne. Cez deň i v noci významne znižujú oslnenie a vďaka širokému zornému poľu získate perfektnú viditeľnosť do všetkých smerov. Okuliarové šošovky dosiahli novú úroveň pomocou technológie Reflect Control, ktorá je inováciou porovnateľnou s vývojom elektrických vozidiel v automobilovom priemysle. Žiadajte pre svoje oči to najlepšie!

Chcete sa o okuliarových šošovkách dozvedieť viac? Sledujte ďalej blog či Facebook, alebo sa spýtajte v najbližšej optike! Zoznam odporúčaných optík nájdete na www.najdioptiku.cz vrátane možnosti filtrovať optiky vybavené simulátorom virtuálnej reality Nautilus.

 

Nie je možné pridávať komentáre.