Top
Vstúpte s nami do nového veku s revolučnými materiálmi Eye Protect SystemTM

Vstúpte s nami do nového veku s revolučnými materiálmi Eye Protect SystemTM

Zásadné inovácie okuliarových šošoviek spoločnosti Essilor zlepšili za posledných 50 rokov životy miliónov nositeľov okuliarov. Teraz vám predstavujeme novú generáciu materiálov Eye Protect SystemTM, ktoré posúvajú ochranu zraku na novú úroveň. Čím je táto technológia výnimočná?

Essilor pracuje už mnoho rokov na technológiách ochrany zraku, ktoré umožňujú filtrovať nebezpečné modrofialové svetlo, ktoré vo zvýšenej miere vyžarujú napríklad monitory počítačov a ďalšie displeje. V roku 2013 spoločnosť Essilor vyvinula povrchovú úpravu okuliarových šošoviek Crizal PrevenciaTM so selektívnym filtrom na ochranu očí pred modrofialovým žiarením (selektívne filtruje až 20 % modrofialového svetla). Vzhľadom na to, že ide o povrchovú úpravu, má Crizal Prevencia špecifické vlastnosti. Znižuje kontrast a mierne posúva farebné spektrum do žltej farby a zároveň majú šošovky na povrchu mierny fialový odlesk.

Inteligentný modrý filter

Prelomová technológia Eye Protect SystemTM posúva možnosti ochrany zraku na novú úroveň. Eye Protect SystemTM je nedeliteľnou súčasťou materiálu okuliarovej šošovky. Chráni nositeľa pred UV žiarením a zároveň pohlcuje modré svetlo priamo v materiáli okuliarovej šošovky. Škodlivé modrofialové lúče sú pohlcované (blokácia až 25 % škodlivého modrofialového svetla), zatiaľ čo prospešné modro-tyrkysové svetlo je prepúšťané. Vzhľadom na to, že nejde o povrchovú úpravu, okuliarové šošovky v materiáli Eye Protect SystemTM nezanechávajú fialový odlesk na sklách. Na odstránenie nádychu žltej zahrnul Essilor do systému špeciálne molekuly pre doplnkovú farbu, ktoré ho neutralizujú.

Náš tip pre maximálnu ochranu.

Skombinujte okuliarové šošovky z materiálu  Eye Protect SystemTM s povrchovou úpravou Crizal PrevenciaTM. Získate tak až o 50 % vyššiu ochranu pred modrofialovým svetlom a samozrejmosťou je tiež ochrana pred UV. Chcite pre svoje oči to najlepšie!

Nenechajte si ujsť akciu 1+1 na multifokálne okuliarové sklá Varilux

Tiež obľúbené progresívne šošovky Varilux sú vyrábané z revolučného materiálu Eye Protect SystemTM. Pripomíname, že môžete opäť využiť akciu Varilux 1+1, dva páry za cenu jedného. S jarnými slnečnými dňami vyskúšajte ku klasickým dioptrickým okuliarom Varilux napríklad samozafarbujúce šošovky Varilux Transitions.

Multifokálne okuliare sú modernou alternatívou pre tých, ktorí doteraz nosili bifokálne sklá alebo striedali okuliare na blízko a do diaľky. S progresívnymi okuliarovými sklami Varilux krásne uvidíte na všetky vzdialenosti!

Chcete sa o okuliarových šošovkách dozvedieť viac? Pozrite sa na www.varilux.sk, sledujte ďalej náš blog či Facebook, alebo saspýtajte v najbližšej optike! Zoznam odporúčaných optík nájdete na www.najdioptiku.sk.

 

Nie je možné pridávať komentáre.