Top
Zdravie pre vaše oči nie je drahé

Zdravie pre vaše oči nie je drahé

Hovoríte si, že vám stačia okuliare na čítanie zo supermarketu? Veď s nimi prečítate, čo potrebujete… S Variluxom ale získate oveľa viac! Keď si navyše prepočítate, koľko stoja, zistíte, že v prepočte na deň investujete do svojho zdravia toľko, koľko stojí jedna káva v kaviarni.

Vedeli ste, že hotové okuliare na čítanie, ktoré si môžete kúpiť v obchode, plne vyhovujú len stotine nositeľov? Vášmu zraku môžu veľmi uškodiť. Obzvlášť, keď nenavštívite očného lekára alebo optometristu a „naordinujete“ si ich sami.

Ako veľmi vám záleží na vašom zdraví? Okuliare musia byť presne zhotovené na mieru vašim potrebám. Každý z nás má zrenice inak ďaleko od seba a väčšinou má každé naše okoiné dioptrie. Pri nesprávnej korekcii sa oči viac namáhajú. Začne vás bolieť hlava i oči, trápiť závraty, mdloby, ale aj problémy s koncentráciou. Zároveň hrozí riziko, že včas neodhalíte vážnejšie očné choroby.

Presbyopia dnes už nie je strašiakom

Dlhodobú ochranu vašich očí a vysoký komfort nosenia ponúkajú multifokálne okuliarové sklá Varilux, ktoré sú ideálne pre život naplno po štyridsiatke, kedy nás začína trápiť presbyopia (vetchozrakosť).

Presbyopia raz postihne každého z nás. Niekoho skôr, iného neskôr. Naše oči strácajú pružnosť. Niekto to rieši striedaním okuliarov na blízko a do diaľky, iný si kúpi nevzhľadné bifokálne sklá. Najvyšší komfort videnia ale ponúkajú progresívne okuliarové sklá Varilux. Zaistia vám číre a ostré videnie nielen na blízko a do diaľky, ale aj na strednú vzdialenosť. Navyševýborne vyzerajú a vďaka ochrannej vrstve Crizal odolávajú aj kvapkám vody, prachu, otlačkom, odleskom, škrabancom a UV žiareniu.

Doprajte svojim očiam to najlepšie! Najmodernejšie okuliarové šošovky Varilux sú multifokálne okuliarové sklá Varilux X seriesTM, ktoré využívajú tri revolučné technológie na perfektné videnie vo všetkých situáciách. Boli testované a schválené nositeľmi z celého sveta, ktorí potvrdili benefity ako jednoduchý prístup k videniu na blízko a rýchlu a jednoduchú adaptáciu.

Garancie, ktoré len tak niekde nedostanete

Výrobca okuliarových šošoviek Varilux vám garantuje 100 % spokojnosť! Vyskúšajte si multifokálne okuliarové sklá Varilux na 4 týždne a prípadne ich môžete vymeniť za iný dizajn alebo sklá na čítanie a do diaľky.

S Varilux prémiovou garanciou získate tiež širšiu ochranu svojich multifokálnych okuliarových šošoviek. V prípade ich poškodenia získate 75 % zľavu na ďalší pár multifokálnych šošoviek, pri strate 50 % zľavu.

Samozrejmosťou je tiež záruka, že vám budú okuliare dobre slúžiť dva roky. V prepočte tak na jeden deň investujete do svojho zdravia toľko, koľko utratíte za dobrú kávu v kaviarni.

Chcete sa o okuliarových sklách Varilux dozvedieť viac? Sledujte ďalej náš blog či Facebook, alebo sa spýtajte v najbližšej optike! Ich zoznam nájdete na www.najdioptiku.sk.

 

Nie je možné pridávať komentáre.