Top
Infografika Eyezen

Infografika Eyezen

Smartfóny, tablety, počítače a televízia sú neodmyslitel’nou súčasťou našich životov. Tieto digitálne zariadenia však vyžadujú od našich očí čoraz väčšie úsilie a námahu. Oči sa musia intenzívnejšie sústrediť a opakovane sa prispôsobovať kratším vzdialenostiam, častému striedaniu rôznych druhov obrazoviek a stále menším a viac rozpixelovaným znakom zobrazeným na obrazovkách. Oči musia odolať jasu obrazovky a sú vystavené škodlivému modro-fialovému svetlu.

Štúdia výskumu a vývoja Essilor ukazuje dopad digitálnych zariadení na náš zrak v porovnaní s tradičným papierom, odlišné držanie tela, vyšší uhol sklonu oka pri použití tabletu alebo smartfónu, nové vzdialenosti pozerania a čítania.

Život s mnohými digitálnymi zariadeniami predstavuje zmenu aj v správaní nositel’ov.

Essilor inovuje a predstavuje

KOMPLETNÝ RAD NOVÝCH OKULIAROVÝCH ŠOŠOVIEK PRE OCHRANU A RELAXÁCIU ZRAKU PRI PRÁCI S DIGITÁLNYMI ZARIADENIAMI. 

Pozrite si zaujímavú infografiku o Eyezen:

Eyezen infografika

Okuliarové šošovky Eyezen na každý deň, ktoré uľavia vašim očiam a zároveň chránia váš zrak do budúcnosti, obsahujú 2 technológie:

  • Eyezen Focus – znižuje námahu očí a zlepšuje čitateľnosť malých znakov. Zaisťuje prirodzené držanie tela pri používaní smartfónu.
  • Light Scan – znižuje oslnivý odraz, zlepšuje kontrast a pomáha zabraňovať predčasnému starnutiu vašich očí. Doporučené s Crizal Prevencia.       

Viac o okuliarových šošovkách Eyezen si môžete prečítať TU.

 

Nie je možné pridávať komentáre.