Top
Jazdite s EyeDrive!

Jazdite s EyeDrive!

Nech už brázdite diaľnice ako profesionálny vodič, alebo je riadenie automobilu vaším koníčkom, ten skutočný pôžitok z jazdy a bezpečné videnie za volantom získate vďaka inovatívnym okuliarovým šošovkám EyeDrive, ktoré vyvinul výrobca Essilor špeciálne pre vodičov.

Čo získate?

Okuliarové sklá EyeDrive perfektne spĺňajú nároky dnešného vodiča. Zaisťujú ostrý obraz 24 hodín denne a významne znižujú oslnenie cez deň i v noci. Môžete sa spoľahnúť na perfektnú viditeľnosť do všetkých smerov, či už potrebujete dioptrické hodnoty, alebo len túžite po dokonalejšej viditeľnosti bez odleskov.

Okuliarové šošovky EyeDrive dosiahli novú úroveň pomocou technológie Reflect Control, ktorá je inováciou porovnateľnou s vývojom elektrických vozidiel v automobilovom priemysle.

EyeDrive s Transitions XTRActive

V slnečných dňoch i na zle osvetlených cestách a v tuneloch výborne uvidíte vďaka fotochromatickým okuliarovým šošovkám EyeDrive s Transitions XTRActive, ktoré sú v noci alebo v interiéri číre a na slnku zatmavené.

Technológia sa perfektne prispôsobí svetelným podmienkam a umožní tak dosiahnuť 50 % zafarbenie aj vo vozidle. Vaše oči budú menej unavené.

Viac nájdete na www.eyedrive.sk.

Chcete sa o okuliarových šošovkách dozvedieť viac? Sledujte ďalej blog či Facebook, alebo sa spýtajte v najbližšej optike! Zoznam odporúčaných optík nájdete na www.najdioptiku.sk vrátane možnosti filtrovať optiky vybavené simulátorom virtuálnej reality Nautilus.

 

Nie je možné pridávať komentáre.