Top
Musíte si stále čistiť sklá? Máme pre vás riešenie

Musíte si stále čistiť sklá? Máme pre vás riešenie

Poznáte to – vyčistíte si okuliare a o chvíľu môžete začať znova. Na skle vám vadí smietka prachu, v daždi zase kvapky vody. A nepríjemné súaj odlesky v slnečnom dni alebo z reflektorov áut. Dokonca sa na skle môžu objaviťaj škrabance! A na vaše oči cezokuliarové šošovky pôsobí škodlivé UV žiarenie.

Bežné okuliarové šošovky vyžadujú stálu starostlivosť. Máme pre vás inovatívne riešenie – materiál Crizal, ktorý chráni pred všetkými nepriateľmi jasného videnia – prachom, kvapkami vody, odleskami, odtlačkami, škrabancami a UV žiarením. Dokonca aj číre okuliarové sklá vás tak môžu chrániť pred slnečnými lúčmi.

Ochranný štít pred všetkými nepriateľmi jasného videnia:

Prachu – Antistatické vlastnosti materiálu Crizal sú inšpirované vesmírnou technológiou.

Kvapkám vody – Kvapky vody sa na šošovke minimalizujú a ľahko z nej stekajú.

Odlesky – Antireflexná úprava zaisťuje číre videnie, lepší kontrast a menšiu námahu zraku.

Odtlačky – Proti zachytávaniu nečistôt úspešne bojujú hydrofóbne a olejofóbne vrstvy.

Škrabance – Materiál Crizal je vďaka spevnenému povrchu viac odolný voči poškrabaniu.

UV žiarenie – Okuliarové šošovky Crizal majú index E-SPF, ktorý zaisťuje každodennú ochranu očí pred UV žiarením, ktoré prispieva k predčasnému starnutiu očí a vzniku sivého zákalu.

Sklá pre prácu na počítači

Trávite veľa času pri počítači, televízii alebo s inteligentným telefónom v ruke? Pre dnešný digitálny svet vyvinula spoločnosť Essilor šošovku Crizal Prevencia, ktorá filtruje i škodlivé modrofialové svetlo vyžarované obrazovkami.

Samozatmavujúce okuliarové sklá

Či ste vo vnútri, alebo vonku, okuliarové šošovky Crizal s Transitions sa okamžite prispôsobia. V interiéri a v noci sú úplne číre, na slniečku tmavé. Už si tak nemusíte meniť okuliare za slnečné.

Perfektné okuliare pre deti

Kúpte svojim deťom kvalitné okuliarové sklá Junior Airwear s Crizal KIDS UV, ktoré sa len tak nepoškriabu, ani nezašpinia. Vďaka materiálu Airwear sú navyše prakticky nerozbitné! Nemusíte sa tak báť, že si váš malý nezbedník okuliare rozbije a poraní sa o ne.

Viac informácií nájdete na www.crizal.sk alebo na www.crizaljunior.sk.

Chcete sa o okuliarových šošovkách dozvedieť viac? Sledujte ďalej blog či Facebook, alebo saspýtajte v najbližšej optike! Zoznam odporúčaných optík nájdete na www.najdioptiku.sk vrátane možnosti filtrovať optiky vybavené simulátorom virtuálnej reality Nautilus.

 

Nie je možné pridávať komentáre.