Top
Okuliare sú IN! Ktorí slávni na okuliare nedajú dopustiť?

Okuliare sú IN! Ktorí slávni na okuliare nedajú dopustiť?

Okuliare sú dnes veľmi módne. Na obdiv ich dávajú aj celebrity. Poďme sa pozrieť, aký štýl okuliarových rámov si kto zo sveta slávnych obľúbil.

Výrazné rámy

Dávno sú preč časy, keď sa za okuliare ich nositelia hanbili. Dnes sú už obľúbeným módnym doplnkom. Veľmi obľúbené sú napríklad výrazné rámy, ktoré herečke Jennifer Aniston veľmi slušia. A pritom ich v detstve nenávidela, kvôli škúleniu musela nosiť špeciálne okuliare.Výrazné rámy si obľúbil aj jej bývalý manžel Brad Pitt alebo hobit Eljah Wood, ktorý v nich nosí silné dioptrie. U nás si v posledných rokoch obľúbil čierne výrazné okuliare Jiří Bartoška a neodmysliteľne patria tiež k Nadi Urbánkovej. Nosí ich aj módny návrhár Osmany Laffita.

Oválne okuliare

Oválnymi okuliarmi dokresľuje svoju charizmatickú tvár najobľúbenejší karibský pirát Johnny Depp. Oválne okuliare sú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí majú hranatý tvar hlavy. Zaoblené tvary zmäkčia ostré rysy tváre.

Lenonky

Hovorí vám niečo názov teashades? Málokto vie, že ide o lenonky. Každý im dnes hovorí podľa ich najslávnejšieho nositeľa Johna Lennona. V Českej republike ich nosí napríklad Oldřich Kaiser a Ondřej Havelka.

Okuliare bez rámu

Bezrámové okuliare na seba zbytočne neupozorňujú. Pôsobia čisto, decentne a veľmi elegantne. Decentný štýl okuliarov preferuje herečka Kate Beckinsale.

Chcete sa o okuliarových šošovkách dozvedieť viac? Sledujte ďalej blog či Facebook, alebo sa spýtajte v najbližšej optike! Zoznam odporúčaných optík nájdete na www.najdioptiku.sk vrátane možnosti filtrovať optiky vybavené simulátorom virtuálnej reality Nautilus.

 

Nie je možné pridávať komentáre.