Top
Okuliare už dávno nie sú len zdravotnou pomôckou

Okuliare už dávno nie sú len zdravotnou pomôckou

Dávno sú preč časy, keď boli okuliare považované za nevzhľadnú „ozdobu“, ktorá mala za úlohu len plniť svoju funkciu – zlepšiť zrak. Dnes sú na výber rámy najrôznejších farieb a tvarov a celkový dojem nerušia ani sklá. Dnes sú aj pre vysoké dioptrie tenké a ľahké materiály.

Pre každý typ tváre je možné vybrať slušivé rámy. Okuliare dokonca dokresľujú osobnosť. Výrazné hranaté rámy nám opticky dodávajú na inteligencii, v práci pôsobíme serióznejšie s konzervatívnymi tvarmi a farbami. Umelci zase ocenia okuliare s modernými a extravagantnými tvarmi. Prestíž nám zvýši viditeľné logo uznávanej značky.

Zdanlivo dioptrické okuliare nosia aj ľudia s perfektným zrakom

Vedeli ste, že okuliare nosia aj ľudia, ktorí nemajú žiadne dioptrie? A to nielen ako módny prvok, ale aj na ochranu zraku. Napríklad okuliarové sklá Essilor EYEZEN chránia oči pred škodlivým modrofialovým svetlom, ktoré vyžarujú obrazovky digitálnych zariadení. Podporujú zaostrovanie zraku a zabraňujú únave očí, ktorú prináša neustále sledovanie inteligentného mobilného telefónu, obrazovky počítača a televízie. Skrátka ideálne okuliarové šošovky pre dnešný moderný svet, či už potrebujete korekciu zraku, alebo nie.

Akcia na multifokálne sklá Varilux

Akciu 1+1 na multifokálne sklá Varilux – dva páry za cenu jedného, môžete využiť až do konca januára 2018! Multifokálne okuliarové sklá sú modernou alternatívou pre tých, ktorí doteraz nosili bifokálne sklá alebo striedali okuliare na blízko a do diaľky. S multifokálnymi okuliarovými sklami Varilux krásne uvidíte na všetky vzdialenosti!

Chcete sa o okuliarových šošovkách dozvedieť viac? Sledujte ďalej blog či Facebook, alebo sa spýtajte v najbližšej optike! Zoznam odporúčaných optík nájdete na www.najdioptiku.sk vrátane možnosti filtrovať optiky vybavené simulátorom virtuálnej reality Nautilus.

 

Nie je možné pridávať komentáre.