Top
Tiež si neviete predstaviť život bez telefónu alebo počítača? Chráňte svoje oči

Tiež si neviete predstaviť život bez telefónu alebo počítača? Chráňte svoje oči

V súčasnosti nás digitálne zariadenia doslova obklopujú. Celý deň kontrolujeme svoj inteligentný telefón, bez ktorého neurobíme ani krok, v práci sa pozeráme do počítača a doma večer na televíziu. Čo ale na to naše oči?06

Svetlo vyžarované z obrazoviek je oslňujúce, a keď sa doň pozeráme, dostatočne nežmurkáme. Naše oči sa tak viac namáhajú a začínajú štípať a slziť. Navyše musíme neustále preostrovať na rôzne vzdialenosti.

Eyezen: Inovatívna kombinácia

Doprajte svojim očiam odpočinok! Nebojte sa, nemusíte sa pritom odpojiť od moderných technológií. Digitálny život si môžete i naďalej užívať, ale bez unavených očí. Predstavujeme vám nové okuliarové sklá Eyezen, ktoré kombinujú dve základné funkcie pre vaše oči – úľavu a ochranu pred modro-fialovým svetlom.

Okuliarové sklá Eyezen na každodenné nosenie boli schválené nositeľmi. Traja zo štyroch používateľov potvrdili, že pociťujú zníženie intenzity námahy očí.

Kúpiť sa dajú okuliarové sklá Eyezen Start, ktoré vďaka technológii Dual OptimTM zaisťujú lepšiu ostrosť videnia do blízka, a Eyezen Expert pre život po štyridsiatke, keď ešte úplne nepotrebujete multifokálne okuliare, ale už sa vám začínajú prejavovať problémy so zrakovou únavou spôsobenou používaním digitálnych technológií.

Sklá Eyezen sú ale perfektnou voľbou aj pre tých, ktorí nemajú žiadne dioptrie, ale prajú si chrániť svoj zrak pred vplyvmi digitálneho sveta.

Crizal Prevencia

Pred vplyvmi digitálneho sveta chránia tiež okuliarové sklá Crizal Prevencia, ktoré selektívne filtrujú škodlivé modro-fialové svetlo a poskytujú tak dlhodobú ochranu pre zdravie vašich očí. Vďaka povrchovej úprave Crizal navyše ponúkajú úplnú ochranu pred odleskami, škrabancami, prachom, odtlačkami, kvapkami vody a UV žiarením.

Chcete sa o dioptrických slnečných okuliaroch dozvedieť viac? Sledujte ďalej náš blog či Facebook, alebo sa spýtajte v najbližšej optike! Ich zoznam nájdete na www.najdioptiku.sk.

 

 

Nie je možné pridávať komentáre.